جزییات خبر

سرویس زنجان
با همکاری کمیته امداد وسازمان دانش آموزی استان زنجان ؛

شور عاطفه ها در مدارس استان به صورت مجازی ودر بستر پیام رسان شاد برگزار می شود

درآستانه آغاز سال تحصیلی جدید با همکاری کمیته امداد استان زنجان وسازمان دانش آموزی اداره کل آموزش وپرورش استان ،شور عاطفه ها در مدارس استان زنجان با شعار « با هم مشق محبت بنویسیم »در بستر پیام رسان شاد برگزار می شود .

(سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۱۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ، با اشاره به برگزاری شور عاطفه ها به منظور جمع آوری کمکهای مردمی برای دانش آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی که از 20 شهریورماه آغاز وتا  تا 11 مهرماه ادامه دارد  گفت : تلاش می کنیم با برگزاری رویداد معنوی شور عاطفه ها هم افزایی لازم در        تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان عزیز تحت حمایت فراهم  شود. 

صفری افزود: با توجه به غیر حضوری بودن مدارس تعدادی از دانش آموزان عزیز تحت حمایت  فاقد گوشی هوشمند وتبلت هستند  وشور عاطفه ها فرصت مناسبی  برای کمک به این امر مهم می باشد.

وی همچنین تصریح کرد : درآستانه آغاز سال تحصیلی جدید با همکاری کمیته امداد استان زنجان وسازمان دانش آموزی اداره کل آموزش وپرورش استان ،شور عاطفه ها با شعار « با هم مشق محبت بنویسیم » به صورت غیر حضوری در بستر پیام رسان شاد برگزار  می شود .

صفری با اشاره به فعالیت مرکز نیکوکاری تخصصی مداد رنگی برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند گفت:تلاش می کنیم با هم افزایی صورت گرفته در این بخش و همکاری وهمراهی این مراکزنیکوکاری خدمات مورد نیاز دانش آموزان عزیز تحت حمایت در زمینه های آموزشی وفرهنگی به صورت تخصصی ارائه شود. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۶۷
(سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید