جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد؛

ارائه تسهیلات سربازی به 55 نفر از فرزندان مددجویان استان زنجان

55 نفر از فرزندان ذکور مددجویان عزیزتحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای سالجاری تاکنون از تسهیلات سربازی این نهاد در قالب معافیت سربازی، کاهش تعرفه خدمت سربازی و انتقال به محل سکونت بهره‌مند شده‌اند.

(دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰) ۱۱:۵۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ،گفت: ارائه تسهیلات معافیت سربازی فرزندان ذکور مددجویان عزیز تحت حمایت از خدمات این نهاد است که در قالب حمایت های اجتماعی ، برای جامعه هدف این نهاد انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه در پنج ماهه نخست  سال جاری تعداد 55 نفر از فرزندان ذکور مددجویان عزیزتحت حمایت کمیته امداد زنجان از خدمات تسهیلات نظام‌وظیفه بهره‌مند شده‌اند، افزود: یکی از اهداف مهم ارائه معافیت سربازی، فراهم آوردن زمینه کمک به معیشت و اقتصاد خانواده‌های تحت حمایت است.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه از مجموع  تسهیلات سربازی ارائه شده به خانواده های عزیز تحت حمایت در پنج ماهه ، 24 مورد معافیت سربازی برای فرزندان ذکور مددجویان انجام‌شده است ،ادامه داد: 6 نفر از این فرزندان هم از کاهش تعرفه خدمت سربازی و 25 نفر از انتقال سربازی به محل سکونت بهره‌مند شده‌اند.

صفری با اشاره به اینکه توانمندسازی خانواده های تحت حمایت اولویت اصلی این نهاد است ، افزود: اشتغال فرزندان بهره مند از خدمات معافیت سربازی این نهاد از اقدامات وخدمات مهم کمیته امداد استان زنجان بوده وتلاش می کنیم با ارئه این خدمت زمینه توانمندسازی خانواده های عزیز تحت حمایت در یک بازه زمانی مشخص فراهم شود .انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۵۷
(دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰) ۱۱:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید