جزییات خبر

سرویس حمایت
​با حضور قائم مقام کمیته امداد انجام شد:

توزیع 1455 سری جهیزیه میان زوجین نیازمند استان کرمان

با حضور قائم مقام کمیته امداد 1455 سری جهیزیه بین زوج‌های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان توزیع شد.

(سه شنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۲۵
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رزمایش توزیع 1455 سری جهیزیه میان مددجویان و زوجین نیازمند استان کرمان با حضور مصطفی خاکسار ، قائم‌مقام کمیته امداد، حجت‌الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان برگزار شد.
 
قائم‌مقام کمیته امداد در این مراسم با تبریک هفته ولایت و عید سعید غدیر گفت: نظام علوی به دنبال تقویت، حمایت و تحکیم خانواده است و کمیته امداد نیز صیانت از خانواده را به عنوان رکن اصلی قرار داده و با ارائه جهیزیه به نیازمندان، در راستای شکل‌گیری خانواده سالم گام برداشته است.
 
وی تامین 1455 سری جهیزیه با کمک خیران و مردم نیکوکار را در چارچوب کمک‌های مومنانه دانست و افزود: مردم با وجود گرفتاری‌های اقتصادی در قالب رزمایش ایران همدل، فرمان ولی فقیه خود را لبیک گفتند و با انجام کمک‌های مومنانه، صحنه‌های ارزشمندی از همراهی و همدلی رقم زدند.
 
خاکسار ارزش ریالی 1455 سری جهیزیه توزیع شده را 220 میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: نیمی از هزینه این جهیزیه‌ها را مردم و مراکز نیکوکاری فراهم کرده‌اند.
 
قائم‌مقام کمیته امداد با اشاره به ارائه 120 نوع خدمت به مددجویان از سوی این نهاد، خاطرنشان کرد: توجه به خانواده و ضرورت‌های قوام این نهاد اجتماعی در محوریت برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۷۷۵
(سه شنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید