جزییات خبر

سرویس اجتماعی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه منصوب شد

رئیس کمیته امداد در حکمی «پیمان ترکمانه» را به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه منصوب کرد.

(سه شنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۱۵
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، متن حکم انتصاب مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه به شرح زیر است:
 
جناب آقای پیمان ترکمانه

 

با استناد به بند (6) ماده (14) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی، جناب‌عالی را به مدت دو سال به عنوان مدیرکل استان کرمانشاه در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.
 
نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل (ره) بایستی پیام‌آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی، توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده‌های تهیدست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌شوندگان می‌باشد.
 
در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به عنوان تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زادیی‌ها نامگذاری گردیده، انتظار می‌رود بر مبنای توصیه موکد معظم له مبنی بر بهره گرفتن از نیروهای جوان، مومن و انقلابی و با  نصب‌العین قرار دادن بیانات راهبردی ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی با استفاده از ظرفیت نیروهای جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) گام بردارید.
 
امید است تحت عنایات حضرت ولی عصر(روحی له الفداه) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فراهم گردد.

 

انتهای پیام

 
تعداد بازدید : ۱,۱۷۲
(سه شنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید