جزییات خبر

سرویس زنجان
قائم مقام کمیته امداد استان زنجان خبر داد ؛

پذیرش381دانش آموز زنجانی در طرح مدارس همدل

با همکاری اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان وهمراهی 93 مدیر نیکوکار مدارس، زمینه ادامه تحصیل 381 دانش آموز مستعد تحت حمایت استان در قالب طرح « مدارس همدل » به صورت رایگان فراهم شده است

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۰:۱۶

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، روح اله صالحی قائم مقام کمیته امداد استان در مراسم آیین تجلیل از مدیران نیکوکار شرکت کننده در طرح مدارس همدل که به صورت ویدئو کنفرانسی وهمزمان با سراسر کشور در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد. گفت : طرح مدارس همدل باهدف گسترش و تأمین همه‌جانبه عدالت آموزشی و تربیتی و با همکاری آموزش‌وپرورش طراحی و اجراشده تا دانش‌آموزان مستعد موردحمایت این نهاد از خدمات آموزشی کیفی رایگان در مدارس هیئت‌امنایی و غیردولتی بهره مند شوند.

وی استفاده رایگان از ظرفیت مدارس هیئت امنایی به منظور پرورش استعدادهای برتر را از برنامه های دیگر کمیته امداد استان زنجان در حوزه فرهنگی عنوان کرد و افزود: با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و کمیته امداد استان زنجان و همراهی 93 مدیر نیکوکار مدارس استان 381 دانش آموز عزیز تحت حمایت به صورت رایگان در مدارس همدل این استان مشغول به تحصیل بوده و بر اساس ارزیابی انجام شده از سوی دفتر مرکزی این نهاد، استان زنجان حائز رتبه برتر کشوری در این بخش در سال تحصیلی گذشته شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان  بابیان اینکه این طرح با هدف ترویج فرهنگ خیر واحسان وبرقراری عدالت آموزشی در حمایت از دانش آموزان مستعد تحت حمایت وبا همراهی وهمدلی 93 مدیر از مدارس هیات امنایی وغیر دولتی انجام شد.گفت : 12 مدیر نیکوکار مدارس همدل در کشور توسط معاون  وزیر آموزش وپرورش وبختیاری رئیس کمیته امداد کشور مورد تجلیل قرار گرفتند که یکی از این مدیران نیکوکار از استان زنجان بود.

صالحی با بیان اینکه در تبعیت از فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در خصوص همدلی و کمک‌های مؤمنانه، که امروز به عنوان انقلابی گری واقعی است افزود : تمامی مدارس هیات امنایی وغیر دولتی استان می توانند با همراه شدن در پویش " مدارس همدل "فرصت مناسبی برای شکوفایی استعداد های دانش آموزان تحت حمایت این نهاد فراهم کنند .

 گفتنی است در پایان این مراسم از هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان و مدیرکل آموزش وپرورش استان ومدیر نیکوکار مدرسه هیئت امنایی شهدای انقلاب  با لوح تقدیری به صورت مشترک وزیر آموزش وپرورش ورئیس کمیته امدادکشور تجلیل وتقدیر به عمل آمد وهمزمان از مدیران نمونه مدارس هیات امنایی و غیر دولتی  استان زنجان نیز با حضور قائم مقام کمیته امداد ومدیر اداره آموزش وپرورش ناحیه یک زنجان تجلیل به عمل آمد . انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۰
(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۰:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید