جزییات خبر

سرویس زنجان
قائم مقام کمیته امداد استان زنجان خبر داد :

در مرحله سوم رزمایش ایران همدل کمک‌ها تخصصی‌تر می‌شود.

مرحله سوم رزمایش ایران همدل باهدف تأمین جهیزیه برای نوعروسان، تهیه لوازم و پک‌های بهداشتی برای بیماران خاص و صعب‌العلاج ، تهیه تبلت و گوشی هوشمند و سایر ملزومات آموزش غیرحضوری دانش آموزان و دانشجویان و کمک به کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا بصورت تخصصی در استان زنجان اجرایی می‌شود .

(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۵۹

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، اباصلت نادری ، قائم‌مقام کمیته امداد استان زنجان در دومین جلسه مرحله سوم  رزمایش ایران همدل و کمک مؤمنانه ضمن قدردانی از اندیشه زیبای مردم نوع‌دوست استان در کمک‌های مادی و معنوی خود در مراحل اول و دوم این رزمایش گفت : دغدغه سفره آسیب دیدگان از کرونا باعث شد تا خیران و نیکوکاران و آحاد مردم استان پای‌کار بیایند و با وحدت و همدلی و انسجام واز خود گذشتگی خود در لبیک به فرمان‌ها رهبر معظم انقلاب  مبنی بر  " کمک مؤمنانه به مردم انقلابی گری واقعی است "  همچون روزهای دفاع مقدس حماسه‌ساز شده وبرگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی را رقم زدند .

وی بابیان اینکه هدف از اجرای رزمایش مرحله سوم ایران همدل  کمک به  تأمین بخشی از ملزومات نیازمندان است افزود:قرار است در این مرحله کمک‌ها تخصصی‌تر شود و سعی خواهد شد خانواده‌هایی که آسیب بیشتری از ویروس منحوس کرونا درزمینهٔ کسب وکار ویا  پرداخت اجاره به دلیل مشکلات اقتصادی ناتوان هستند با حمایت خیرین ونیکوکاران بخشی از نیازهای آنان را برطرف نماییم .

قائم مقام استان ادامه داد از رویکردهای جدی کمیته امداد توجه به مسائل فرهنگی با تکیه‌بر ارتقاء سطح فکری ، فرهنگی ، تحصیلی و  مشاوره‌ای هست . که در این راستا تأمین امکانات و تجهیزات آموزش الکترونیکی موردنیاز دانش آموزان و دانشجویان همچون تبلت و گوشی هوشمند یکی از ضروریات مددجویان است که سعی خواهد شد در مرحله سوم رزمایش با هم‌افزایی کمک‌های خیرین و نیکوکاران و آحاد مردم نوع‌دوست استان ، تعداد بیشتری از نیازمندان تحت حمایت به سامانه شاد متصل ودل آنان نیز شاد گردد.

وی به ظرفیت مراکز نیکوکاری و بهره‌گیری مؤثر از فرصت‌های خلق‌شده از طریق این مراکز در حوزه توسعه فعالیت‌های این نهاد درراستای بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی در حوزه خدمت‌رسانی به نیازمندان اشاره کرد و افزود ؛ با توجه به توانمندی‌ها و ظرفیت مطلوب این مراکز بسیاری از مشکلات نیازمندان درزمینه های درمانی وتامین جهیزیه و لوازم آموزش مجازی دانش آموزان توسط این مراکز قابل حل است.

 وی به استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری  به‌خصوص  در برنامه‌های تخصصی تاکیدکردو گفت:ایجاد مراکز تخصصی به شدت باید مورد توجه قرار گیرد.

نادری با قدردانی از مردم نیک‌اندیش و خیر استان یادآور شد: هم استانی‌های سخاوتمند می‌توانند با پیوستن به "مرحله سوم کمک مؤمنانه ورز مایش ایران همدل "، کمک‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به همین منظور به شماره کارت 0420-5003-9979-6037  و یا از طریق شماره‌گیری کد مهربانی   #024*8877*  با تلفن همراه در این پویش معنوی  شرکت نمایند. انتهای خبر

تعداد بازدید : ۱۵۷
(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید