جزییات خبر

سرویس زنجان
طی مراسمی انجام شد :

تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور سال 99

طی مراسمی از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد که موفق به کسب رتبه زیر 2000 کشوری در کنکور سال 99شدند ، توسط مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اهدای لوح سپاس وهدیه تجلیل شد.

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۰۸:۲۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ، از  دانش آموزان تحت حمایت این نهاد که موفق به کسب رتبه برترزیر 2000 کشوری  در کنکور سراسری امسال شده با اهداء لوح سپاس و هدیه تجلیل کرد .

صفری گفت :حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مددجوی این نهاد و فراهم کردن شرایط ادامه تحصیل  برای آن‌ها و همچنین مراقبت‌های تحصیلی از اولویت‌های اصلی و مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی این نهاد است.

وی تاکید کرد : رفع موانع تحصیلی ، فراهم نمودن زمینه وبستر مناسب برای ادامه تحصیل وارائه خدمات فرهنگی با هدف رشد وارتقاء وضعیت تحصیلی دانش آموزان ودانشجویان از وظایف این نهاد به شمار می رود .

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد : بیش از 3 هزار و350 دانش آموز و 261 دانشجو وطلبه از خدمات این نهاد در زمینه های پرداخت شهریه و کمک هزینه تحصیلی در طول دوران تحصیل، ارائه خدمات آموزشی رایگان، حضور در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت ، مشاوره های تحصیلی وآموزشی ،کلاسهای کمک آموزشی ،آزمونهای آمادگی کنکور ،  انتخاب رشته ومشاوره رایگان بهره مند هستند .

صفری با تاکید بر اینکه امروز خوشبختی ،سعادت و بهروزی هر ملت وابسته به کار وتلاش به ‌ویژه جامعه علمی و نخبگان جامعه است،اقزود: دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از استعدادهای بالایی برخوردار هستند وکسب رتبه های برتر کنکور توسط این عزیزان مویّد این مطلب است.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود :امروز مغزهای علمی توازن قدرت را به نفع خود معطوف می‌کنند و استعداد های درخشان وبرتر نه‌تنها برای خود وخانواده  ،بلکه برای ایران اسلامی در بخش‌های مختلف افتخارآفرینی می کنند.

وی ادامه داد :پیش از این نیز ، فرزندان جامعه هدف با درخشش خود درعرصه های مختلف علمی باکسب رتبه های برتر کنکور، خالق شکوفایی وتعالی برای خود ، خانواده ومیهن اسلامی شده وهم اکنون در دانشگاههای معتبر کشور درحال ادامه تحصیل هستند.

گفتنی است در پایان این مراسم از از دانش آموزانی که رتبه های زیر 2000 کشوری در کنکور سراسری را کسب کرده بودند ، با اهداء لوح سپاس وهدیه توسط مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تجلیل به عمل آمد. انتهای خــبر

 

تعداد بازدید : ۲۶۰
(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۰۸:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید