جزییات خبر

سرویس زنجان
با حضور مدیر کل کمیته امداد استان ؛

معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد استان زنجان معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد استان زنجان صبح امروز با حضور مدیرکل و مسئولان این نهاد برگزار شد.

(سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۵۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان،  در جلسه شورای مدیران این هفته کمیته امداد با تبریک حلول ماه ربیع الاول گفت: تغییرات انجام‌شده دمیدن خونی تازه در رگ‌های سازمان است. واین تغییرات جز برای خدمت شایسته‌تر به محرومان که ولی‌نعمتان جامعه هستند صورت نمی گیرد لذا مردم استان زنجان شایسته بهترین هاست.

صفری با تاکید براینکه داشتن افراد پشت نوبتی با وجود اعتبار در تضاد کامل است ادامه داد: در وضعیت کنونی که قدری فشار اقتصادی بر اقشار ضعیف بیشتر شده ونیاز مندیها نیز افزایش یافته است . باید به دنبال منابع جدید بوده  واز رسوب اعتبارات جلوگیری کنیم.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه اشتغال ،مسکن وفرهنگی سه رکن اصلی توانمندسازی هستند، افزود: طرح راهبران شغلی این نهاد در استان، گام مهمی جهت ایجاد اشتغال پایدار و کسب ‌و کار موفق برای مددجویان است.

وی بابیان اینکه در حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، مددجویان بعد از استعداد سنجی و مشاوره شغلی و ارائه تسهیلات، وارد چرخه اشتغال می‌شوند، تصریح کرد: در همین خصوص مددجویانی که نیازمند آموزش هستند پس از فراگیری برخی مهارت‌ها وارد بازار کار می‌شوند.

صفری  به طرح جدید کمیته امداد با عنوان راهبران شغلی اشاره و اظهار کرد: این طرح موجب اثربخشی بیشتر اعطای تسهیلات اشتغال و پایداری مشاغل ایجادشده برای مددجویان می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، در حکم انتصاب معاون جدید اشتغال، نگاهی نوآورانه، تحول‌خواه و دانش گرا در چارچوب اساسنامه‌ها، قوانین و شرح وظایف ابلاغی را برای پیشبرد اهداف عالیه و سیاست‌های اجرائی امداد را خواستار شد.

در پایان این مراسم رزاق بازرگان که قبلاً رئیس اداره حسابرسی کمیته امداد استان زنجان  را بر عهده داشت به‌عنوان معاون جدید اشتغال و خودکفایی استان معرفی واژ خدمات منصور عبادی در طول قریب به 9 سال  خدمت  به عنوان معاون  اشتغال قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۸۰
(سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید