جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان عنوان کرد؛

کمک مومنانه به مردم انقلابی گری واقعی است

برای ارتقای بهره وری نیازمند تحول در حوزه تفکر ،اندیشه ونهایتاً نوآوری وابتکار در امداد هستیم

(یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۱۰

به گزارش سایت خبری کمیته امداد هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان زنجان، در جلسه ی کارکنان کمیته امداد شهرستان  ابهر با اشاره به اینکه اصلی ترین شاخص کارگزاران محرومیت زدایی این نهاد با عمل به وصیت شهدای گرانقدر ولایت مداری ، ولایت باوری و ولایت یاوری باید باشد گفت :وظیفه ما درنهاد انقلابی کمیته امداد گفتمان سازی کار جهادی وحرکت انقلابی برای جهش در خدمت رسانی به نیازمندان وارتقای همدلی وانسجام برای ارائه بهترین و موثرترین خدمات به خانواده های تحت حمایت است .

وی با بیان اینکه در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن هستیم وامروز خط تخریبی دشمن ایجاد نارضایتی در مردم وفاصله بین امام وامت است افزود : علیرغم محدودیتهای موجود وتلاش ما درنهاد انقلابی وولایی کمیته امداد باید به سمتی هدایت شود . تا با ایجاد وارتقاءپویایی خلاقیت ونوآوری در حوزه خدمت رسانی به نیازمندان ، به ویژه ایجاد بستر های لازم برای اشتغالزایی ودرآمد زدایی خانواده های تحت حمایت زمینه استقلال اقتصادی وتوانمند سازی وارتقای رضایتمندی جامعه هدف را فراهم نمائیم.

صفری با تاکید بر اینکه محدودیت ها وچالش های اقتصادی نباید مانع خدمت رسانی اثر بخش به خانواده های تحت حمایت شود ادامه داد: انقلابی گری واقعی از لسان مبارک ولی امر مسلمین به کمک مومنانه به نیازمندان تعبیر شده است . وتلاش جهادی برای ایجاد هم افزایی در حوزه خدمت رسانی به جامعه هدف از طریق ایجاد عنصر اعتماد واطمینان در جامعه وانسجام بخشی به فعالیت های خیر خواهانه وپای کار آوردن بیشتر مردم به صحنه کارگزاری خدمت به نیازمندان باید از اولویت های کاری در این نهاد باشد .

وی با اشاره به اینکه نیازهای جامعه هدف با گذشته تفاوت داشته وباید با نیازسنجی صحیح ، ظرفیت سازی وایجاد تحول در حوزه خدمت رسانی ، بهره وری در حوزه واگذار شده به این نهاد ارتقاء داده شود تصریح کرد: امروز برای خدمت رسانی اثر بخش به خانواده های تحت حمایت نیازمند شناخت صحیح از وضعیت مددجو ، تحول در حوزه تفکر واندیشه ودر نهایت نوآوری وابتکار هستیم .

صفری ادامه داد : با همین نگاه وبر نامه ریزی صحیح وبرنامه محوری در خدمت رسانی به خانوارهای تحت حمایت وظیفه ما به عنوان عناصری از یک نهاد ولایی وانقلابی تغییر به سمت بهبود مستمر وجاری ساختن جریان گفتمان جهادی در حوزه کاری است تا درسایه آن توانمند سازی وایجاد در آمد با ثبات اتفاق بیفتد .

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۱
(یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید