جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

میانگین سرانه ایتام زنجانی به 820هزار تومان افزایش یافت

با مشارکت مطلوب خیران و حامیان وهمت همکاران کمیته امداد استان زنجان میانگین سرانه ماهیانه ایتام تحت حمایت این نهاد از محل کمک حامیان در پایان شش‌ماهه نخست امسال به 820 هزار تومان افزایش‌یافته است.

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۵۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با حاج کاظمی مدیرکل دامپزشکی استان با تبریک روز دامپزشکی گفت:راهبرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات از طریق اشتغال‌زایی در بین خانواده‌های تحت حمایت این نهاد است .

وی با اشاره به اینکه منشور عملکردی کارگزاران محرومیت‌زدایی نظام در این نهاد با تکیه‌بر تفکر بسیجی، تلاش  و همت جهادی در حوزه خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت حمایت  است ، افزود: با همین نگاه  و در سایۀ جاری کردن گفتمان کار جهادی و حرکت انقلابی در حوزه خدمت‌رسانی به نیازمندان و با بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی به‌ویژه خیران و نیکوکاران  وهمت همکاران میانگین سرانه دریافتی ایتام به 820هزار تومان وسرانه محسنین به 309هزار تومان افزایش‌یافته است که نشان از همت و بزرگواری مردم شریف و نیکوکار استان زنجان  دارد.

صفری  در ادامه از اجرای شور عاطفه‌ها به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تهیه لوازم کمک‌آموزشی برای دانش آموزان تحت حمایت خبر داد و افزود: تلاش می‌کنیم باهم افزایی منابع و اعتبارات این نهاد و مشارکت خیران، ملزومات تحصیلی موردنیاز دانش آموزان تحت حمایت  را باهدف پیشگیری از ایجاد وقفه در تحصیل این عزیزان در شرایط کنونی،ازجمله تهیه وتامین تبلت را فراهم کنیم که در این زمینه هم با  مشارکت مردم در شور عاطفه‌ها بیش از 30میلیارد ریال جمع‌آوری‌شده است.  

دکتر حاج کاظمی مدیرکل دامپزشکی استان نیز ضمن قدردانی از فعالیت‌های کمیته امداد در خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان استفاده از ظرفیت‌های کشتارگاه‌های استان را در جذب مشارکت‌های مردمی مؤثر دانست وبر آمادگی این اداره کل برای برگزاری کلاسهای آموزشی پیشگیری از بیماری‌های دام و طیور برای جامعه هدف کمیته امداد اعلام کرد. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۳۵
(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید