جزییات خبر

سرویس زنجان
از محل تبصره 14 محقق شد

شناسایی و جذب بیش از 5 هزار خانواده جدید نیازمند در استان زنجان

به‌منظور کمک به رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی، 5 هزار و 232 خانواده نیازمند در استان شناسایی و از محل تبصره 14 تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتند.

(پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۲۴

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران گفت: طی یک ماه گذشته با حرکت جهادی 5 هزار و 232 خانوار نیازمند که مشکلات اقتصادی و معیشتی داشتند توسط مددکاران خانواده شناسایی و از محل تبصره 14 تحت حمایت کمیته امداد استان قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون هیچ مددجوی نیازمند پشت نوبتی در استان وجود ندارد افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی با حمایت‌های خوبی که از سوی دولت و مجلس صورت گرفته، تلاش می‌شود تا خدمات مختلف به افراد نیازمند تحت حمایت ارائه شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با تأکید بر اینکه راهبرد اصلی این نهاد توانمندسازی جامعه هدف با محوریت اشتغال است، گفت: با همین رویکرد از ابتدای امسال تاکنون هزار 345 فرصت شغلی جدید بااعتباری قریب به 21 میلیارد تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ایجادشده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ادامه داد: چالش‌های اقتصادی موجبات افزایش مراجعین به کمیته را می‌گردد، اما با توجه به حمایت‌های خوب صورت گرفته برای افراد نیازمند پشت نوبتی و واجدین شرایط پرونده‌های حمایتی تشکیل‌شده و در حال حاضر افراد پشت نوبت حمایت در استان نداریم.

صفری گفت هم‌اکنون 25 هزار و 163 خانوار با جمعیت 47 هزار و 736 نفر در قالب کمک‌معیشت بگیر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که تعداد 5 هزار 232 خانواده در ماه‌های اخیر و از محل تبصره 14 تحت حمایت کمیته امداد استان قرار گرفته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۹
(پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۲۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید