جزییات خبر

سرویس زنجان
در مراسم بزرگداشت 9 دی عنوان شد؛

حماسه مردم در 9 دی در تاریخ ماندگار شد/ ولایت‌فقیه در عمق جان مردم جای دارد

9 دی روز بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است و نباید بگذاریم این حماسه بزرگ و سرنوشت‌ساز تاریخی فراموش شود.

(دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۰۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، سرهنگ طهماسبی جانشین فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج) و کارکنان این نهاد در سالن شهید شهریاری برگزار شد

هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان 9 دی را روز بصیرت و آگاهی ملت ایران خواند و گفت:9 دی روز بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است و نباید بگذاریم این حماسه بزرگ و سرنوشت‌ساز تاریخی فراموش شود.

صفری گفت: حماسه 9 دی حماسه بزرگی بود که قدرت فکری مردم انقلاب اسلامی و قدرت نظام اسلامی را به‌موقع و بهنگام به نمایش گذاشت و مردم با بصیرتشان در 9 دی نقشه فتنه و آشوبگران داخلی و خارجی را نقش بر آب و دشمنان را ناکام گذاشتند وبطور قطع این روز را باید یوم‌الله نام گذاشت که به‌وقت و به‌موقع عمل شد.

مدیرکل کمیته امداد افزود: برخی‌ها بی‌بصیرتی کردند و با دشمنان خارجی هماهنگ شدند و در نقطه مقابل استادند، و ملت باعظمت و مردم ایران اسلامی با بصیرت کامل در صحنه حاضر شدند و همه فهمیدند که ولایت‌فقیه و مقام معظم رهبری (مدظله) و این انقلاب در عمق جان مردم جای دارد.

سرهنگ طهماسبی جانشین فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان نیز در این مراسم با تأکید بر عبرت‌آموزی از گذشته، مطالعه و بازخوانی تاریخ را لذت‌بخش دانست و گفت: حماسه‌ای که در 9 دی خلق شد در تاریخ جمهوری اسلامی ماندگار شد.

وی به شناخت ماهیت دشمنان داخلی و خارجی اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از فتنه‌های مشابه ارسال‌های آینده ضروری است که وحدت و انسجام ملی خود را حفظ کرده و برای پیشگیری از تحریف 9 دی باید با تغذیه فکری و تحلیلی نسل جدید را با حوادث تاریخی آشنا کنیم.

طهماسبی به هشدارهای مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: ایشان مهروموم‌های متمادی نفوذ دشمن را متذکر شدند و از شبیخون فرهنگی، تهاجم فرهنگی، ناتو فرهنگی و جنگ نرم دشمن برای براندازی نظام خبر دادند.

جانشین فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: اعتقاد مردم به اصل نظام حماسه 9 دی را آفرید وقتی مردم دیدند که دشمنان اصل نظام و ولایت‌فقیه را نشانه رفته‌اند و با توهین به مقدسات ازجمله امام و عاشورا افکار عمومی را جریحه‌دار کردند با حضور تمام‌کننده حجت را بر فتنه گران تمام و اهداف فتنه گران را در نطفه خفه و توطئه آن‌ها را ناکام گذاشتند.

سرهنگ طهماسبی علت ناکامی فتنه گران را جایگاه رهبری آگاه دانست و افزود: مقام معظم رهبری با هشدارهای روشنگرانه و تبیین اهداف نفوذی‌ها برای مردم و تبیین خطوط قرمز انقلاب و نظام حرکت‌های فتنه را ناکام گذاشت و مردم دریافتند که فرمایشات رهبری فصل الخطاب است. و ملت ایران به استقلال نظام بسیار حساس هستند و برای این استقلال هزینه‌های زیادی داده‌اند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۳
(دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۰۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید