جزییات خبر

سرویس زنجان
در 6 ماهه اول سال جاری انجام شد

بهره‌مندی 1084 مددجوی زنجانی از خدمات مهارت‌آموزی

باهدف زمینه‌سازی برای اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هزار و 84 نفر از خدمات مهارت‌آموزی این نهاد در 6 ماهه اول سال جاری بهره‌مند شده‌اند.

(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گزارشی از خدمات ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت این نهاد در حوزه مهارت‌آموزی به‌منظور اشتغال‌زایی جامعه هدف ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از برنامه‌های مهم این نهاد در حوزه اشتغال است.

وی بابیان اینکه راهبرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی جامعه هدف و خروج آن‌ها از بدنه حمایتی این نهاد با محوریت اشتغال است، افزود: با فراهم شدن زمینه اشتغال جامعه هدف کمیته امداد اهداف این نهاد در حوزه توانمندسازی مددجویان تحت حمایت محقق می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان از بهره‌مندی هزار و 84 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان با 19 هزار و 981 نفر ساعت از خدمات مهارت‌آموزی کمیته امداد در 6 ماهه اول امسال خبر داد و افزود: برای آموزش این مددجویان بیش از 45 میلیون تومان هزینه شده است.

صفری به همکاری سازمان‌های دیگر در حوزه مهارت‌آموزی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان نیز اشاره کرد و ادامه داد: خدمات مهارت‌آموزی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان با همکاری سازمان‌های فنی و حرفه‌ای، آموزشگاه‌های آزاد، جهاد کشاورزی، مرکز تحقیقات کشاورزی، دامپزشکی و صنایع‌دستی درزمینهٔ ایجاد اشتغال مرتبط ارائه‌شده است.

وی افزود: ارائه مشاوره‌های شغلی متناسب با شرایط افراد مستعد ایجاد اشتغال در کنار ایجاد زمینه‌های مهارت‌آموزی آن‌ها از خدمات قابل‌توجه کمیته امداد در حوزه اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت این نهادمی باشد، که با همین رویکرد در 6 ماهه نخست امسال 829 فقره مشاوره شغلی به مددجویان ارائه‌شده که 188 نفر از آن‌ها منجر به اشتغال شده است.

وی در پایان به اشتغال مددجویان از طریق خدمات کاریابی اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال 13 مددجوی زنجانی جذب بازار کارشده و درآمد پایدار کسب کرده است.

انتهای پیام.

تعداد بازدید : ۸۷۵
(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید