جزییات خبر

سرویس زنجان
در 6 ماهه اول امسال انجام شد

ارائه 1179 فقره خدمات مشاوره حقوقی به مددجویان زنجانی

در قالب معاضدت حقوقی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان، 1179 مورد خدمات مددکاری حقوقی از طریق این نهاد و با همکاری وکلای خیر و نیکوکار در 6 ماهه اول سال جاری انجام‌شده است.

(دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷) ۰۹:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گزارشی از فعالیت‌های این نهاد در امور حقوقی مددجویان تحت حمایت در 6 ماهه اول سال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، بابیان اینکه کمیته امداد در کنار ارائه سایر خدمات به مددجویان به مشکلات حقوقی آنان نیز رسیدگی می‌کند، گفت: به‌منظور جلوگیری از تضییع حقوق مددجویان تحت حمایت، کارشناسان حقوقی این نهاد، علاوه بر اینکه در راستای وظایف خود در انجام امور حقوقی دسـتگاه متبوع اهتمام دارنـد به جهت حـمایت از مـددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان، ضمن راهنمایی و مشاوره، پیگیر مسائل حقوقی و قضایی خانوادهها بوده ‌و برای احقاق حقوق آنان تلاش مینمایند.

 مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از ارائه هزار و 179 مورد خدمات حقوقی در قالب مددکاری حقوقی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در 6 ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 603 مورد مشاوره حقوقی، تهیه و تنظیم 56 مورد دادخواست و شکوائیه، 66 مورد تنظیم لایحه دفاعیه و 38 مورد شرکت در جلسات دادرسی انجام‌شده است.

وی به ایجاد میز خدمت در سطح ادارات اجرایی اشاره کرد و گفت: به‌منظور کاهش هزینه‌ها و دسترسی آسان مددجویان تحت حمایت به خدمات حقوقی در بیشتر ادارات اجرایی خدماتی در قالب میز خدمت ارائه می‌گردد که وکلای نیکوکار در 6 ماهه اول سال جاری طبق برنامه‌های زمان‌بندی‌شده با حضور در ادارات و مشاوره حقوقی رایگان به حل مشکلات 72 مددجوی تحت حمایت پرداختند.

مدیرکل کمیته امداد به افزایش آموزش‌های کاربردی با استفاده از ظرفیت وکلا و اساتید اشاره کرد و گفت: در سال جاری از ظرفیت وکلای نیکوکار در جهت معاضدت قضایی مددجویان تحت حمایت به شکل مناسبی استفاده می‌شود.

صفری در پایان گفت: در حال حاضر 86 وکیل نیکوکار و خیر زنجانی با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در جهت حل مشکلات حقوقی خانواده‌های تحت حمایت همکاری می‌کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۰۴
(دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷) ۰۹:۵۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید