جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد

بافت 1461 مترمربع فرش توسط مددجویان زنجانی

از ابتدای امسال تاکنون از طریق هزار و 268 طرح فرش‌بافی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هزار و 461 متر فرش، گلیم و تابلو فرش بافته‌شده است.

(شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گزارشی از تولیدات طرح‌های اشتغال فرش‌بافی از ابتدای امسال تاکنون ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه هزار و 268 طرح اشتغال در استان زنجان برای جامعه هدف این نهاد ایجادشده است، گفت: طرح اشتغال فرش‌بافی از طرح‌های زودبازده با بهره‌وری مناسب بوده و تلاش می‌شود با توسعه این طرح زمینه درآمدزایی خانوارهای مددجویی تحت حمایت این نهاد را فراهم گردد.

صفری افزود: با فعالیت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در طرح اشتغال فرش‌بافی در این استان از ابتدای امسال تاکنون 719 تخته فرش، گلیم و تابلو فرش توسط جامعه هدف این نهاد بافته‌شده است.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون درمجموع هزار و 461 مترمربع فرش، گلیم و تابلو فرش در قالب طرح‌های اشتغال فرش‌بافی توسط مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بافته‌شده است.

صفری بابیان اینکه بازاریابی برای فروش محصولات تولیدی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در طرح فرش‌بافی از اقدامات مهم این نهاد است، افزود: محصولات تولیدی طرح‌های فرش‌بافی ازجمله فرش، گلیم و تابلو فرش از ابتدای امسال تاکنون یک میلیارد و 312 میلیون تومان به فروش رسیده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۶,۰۵۹
(شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۲۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید