جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد

جمع‌آوری بیش از 1.2 میلیارد تومان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها

خیران زنجانی در مرحله اول جشن عاطفه‌ها بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای کمک به دانش آموزان نیازمند مشارکت کردند.

(شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷) ۱۰:۴۴

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در پیش از خطبه‌های قبل از نماز جمعه زنجان گزارشی از کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله اول جشن عاطفه‌ها ارائه کرد

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته زنجان گفت: نماز جمعه نه‌تنها یک عبادت بلکه مظهر وحدت مسلمین، شکوه و عظمت اسلام است و کمیته امداد قطعه‌ای از قطعات منظومه نظام اسلامی است و کارهایی که در کمیته امداد انجام می‌شود در صدر اسلام توسط پیامبر اکرم (ص) و امام علی (ع) و ائمه معصومین شخصاً انجام می‌گرفت.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان دیار کریمان و خیران و غواصان دریادل است افزود: مردم شریف زنجان در کارهای خیر و دستگیری از نیازمندان و سبقت در خیرات همیشه پیش‌قدم بوده و در برنامه اجرایی کمیته امداد مشارکت فعال دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از جمع‌آوری بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها خبر داد  و گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در جشن عاطفه برای تهیه لوازم‌التحریر، کیف و کفش و پوشاک بیش از سه هزار و 142 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد قبل از بازگشایی مدارس در بین آن‌ها توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با همکاری اداره آموزش‌وپرورش استان در روز چهارشنبه 11 مهرماه برگزار می‌شود، افزود: مراسم جشن عاطفه‌ها در 894 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان و اولیاء آن‌ها که مقارن با ماه محرم است در سطح مدارس استان، برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ادامه داد: بر اساس هماهنگی به‌عمل‌آمده، کمک‌های جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه توسط مدیران و اولیاء مدارس و با نظارت کمیته امداد بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود.

 وی در پایان با قدردانی از مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد از فراهم شدن بسترهای الکترونیکی برای مشارکت خیران خبر داد و گفت: خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #1*8877*، تلفن گویای 0968877 و نرم‌افزارهای سکه و سنا کمک‌های نقدی خود را به دانش آموزان نیازمند پرداخت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۵
(شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷) ۱۰:۴۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید