جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد

ارائه 698 فقره خدمات مشاوره حقوقی به مددجویان زنجانی

در قالب معاضدت حقوقی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان، 698 مورد خدمات مددکاری حقوقی از طریق این نهاد و با همکاری وکلای نیکوکار در سه‌ماهه اول سال جاری انجام‌شده است.

(پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۰۹

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گزارشی از فعالیت‌های این نهاد در امور حقوقی مددجویان تحت حمایت در سه‌ماهه اول سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، بابیان اینکه کمیته امداد در کنار ارائه سایر خدمات به مددجویان به مشکلات حقوقی آنان نیز رسیدگی می‌کند، گفت: به‌منظور جلوگیری از تضییع حقوق مددجویان تحت حمایت، کارشناسان حقوقی این نهاد به‌عنوان یک مدافع مسلم حقوق محرومین، علاوه بر اینکه در راستای وظایف خود در انجام امور حقوقی دسـتگاه متبوع اهتمام کامـل دارنـد به جهت حـمایت از مـددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان، ضمن راهنمایی و مشاوره، پیگیر مسائل حقوقی و قضایی خانوادهها بوده ‌و برای احقاق حقوق آنان تلاش مینمایند.

 مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از ارائه 698 مورد خدمات حقوقی در قالب مددکاری حقوقی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در سه‌ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 311 مورد مشاوره حقوقی، تهیه و تنظیم 31 مورد دادخواست و شکوائیه، 42 مورد تنظیم لایحه دفاعیه و 27 مورد شرکت در جلسات دادرسی انجام‌شده است.

وی به ایجاد میز خدمت در سطح ادارات شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: به‌منظور کاهش هزینه‌ها و دسترسی آسان مددجویان تحت حمایت به خدمات حقوقی در بیشتر ادارات شهرستان‌ها خدماتی با عنوان میز خدمت ارائه می‌گردد که وکلای نیکوکار در سه‌ماهه اول سال جاری طبق برنامه‌های زمان‌بندی‌شده با حضور در ادارات و مشاوره حقوقی رایگان به حل مشکلات 44 مددجوی تحت حمایت پرداختند.

مدیرکل کمیته امداد به افزایش آموزش‌های کاربردی با استفاده از ظرفیت وکلا و اساتید اشاره کرد و گفت: در سال جاری از ظرفیت وکلای نیکوکار در جهت معاضدت قضایی مددجویان تحت حمایت به شکل مناسبی استفاده شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۵۸
(پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۰۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید