جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد؛

پرداخت سه میلیارد و 400 میلیون تومان زکات فطره در زنجان

مردم مؤمن و روزه‌دار استان زنجان امسال تاکنون سه میلیارد و 400 میلیون تومان زکات فطره پرداخت کرده‌اند.

(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۲۸

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان میزان پرداخت زکات فطریه در این استان را اعلام کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران استان با اعلام اینکه سه میلیارد و 400 میلیون تومان زکات فطره در این استان تاکنون جمع‌آوری‌شده است، گفت: زکات فطره جمع‌آوری‌شده امسال، نسبت به‌کل سال گذشته بیش 10 درصد رشد داشته است.

وی این افزایش را نتیجه اعتماد بالای مردم نسبت به عملکرد کمیته امداد استان زنجان برشمرد و افزود: از مجموع زکات فطره جمع‌آوری‌شده دو میلیارد و 956 میلیون تومان فطریه، 93 میلیون تومان فطریه سادات و 153 میلیون تومان کفارات مردم روزه‌دار و مؤمن این استان بوده که از صندوق‌های شورای زکات این استان شمارش‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ادامه داد: تمامی فطریه جمع‌آوری‌شده بر اساس نیازسنجی احصاء شده از خانوارهای نیازمند مددجو و غیر و مددجو و واگذاری امور به مساجد در اسرع وقت و با حفظ کرامت انسانی توزیع، یا به‌حساب آن‌ها واریز شد.

صفری با تأکید بر اینکه مبالغ فطریه جمع‌آوری‌شده در میان نیازمندان در همان شهر و منطقه توزیع‌شده است، یادآور شد: هم‌زمان با برگزاری عید سعید فطر هزار و 314 پایگاه‌ کمیته امداد این استان زکات فطره روزه‌داران را جمع‌آوری کرد و همچنان پرداخت زکات فطره به امداد ادامه دارد.

انتهای خبر

تعداد بازدید : ۴۸۸
(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۰۷:۲۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید