جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد

تحقق مطلوب اشتغال پیش‌بینی‌شده در استان طی سال گذشته

برنامه‌های اشتغال کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته بیش از صد در صد تحقق‌یافته است.

(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۱۴:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان گزارشی از اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: سال گذشته اقدامات قابل‌توجهی در حوزه اشتغال و خودکفائی کمیته امداد استان زنجان انجام‌شده است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد این نهاد توانمندسازی و استقلال معیشتی خانواده‌ها است افزود: در اردیبهشت‌ماه سال جاری دو هزار و 300 خانواده از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان خودکفا و جشن توانمندی آن‌ها برگزار شد.

صفری ادامه داد: بخشی از این افراد به‌عنوان کارآفرین قلمداد شده و این رویکرد باقوت در سال جاری نیز پیگیری می‌شود که تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال 197 طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت ایجادشده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ضمن تقدیر از مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خواستار تقویت تعاملات فی‌مابین شد.

مهندس آبی پور مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان ضمن تشریح وضعیت استانی و ضرورت توجه به توسعه استان و ایجاد اشتغال از راهبردهای جدید کمیته امداد تقدیر و بر همکاری و همراهی بیشتر تأکید کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۷
(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۱۴:۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید