جزییات خبر

سرویس زنجان
در دیدار با خیرین مسکن‌ساز مطرح شد؛

3343 مورد خدمات مسکن به مددجویان زنجانی در سال 97

در سال گذشته 3343 مورد خدمات مسکن اعم از خرید، احداث، بهسازی، تعمیرات و انشعابات به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ارائه‌شده است.

(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۱۲:۵۴

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز گزارشی از خدمات ارائه‌شده به مددجویان در حوزه مسکن ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در این دیدار با اشاره به اینکه توانمندسازی جامعه هدف راهبرد اصلی این نهاد است، گفت: تأمین مسکن یکی از اقلام گران توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است وبری اینکه خودکفایی کامل شکل بگیرد باید دغدغه‌های مسکن مددجویان رفع شود.

وی افزود: از شاخص‌های مهم اثرگذار در حوزه توانمندسازی جامعه هدف این نهاد رفع مشکل مسکن گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت بوده که موجب افزایش سرعت در فرآیند توانمندسازی می‌شود و با همین رویکرد در سال گذشته 3 هزارو 343 موردخدمات مسکن برای مددجویان زنجانی ارائه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه بیش از 24 هزار خانوار با جمعیت 42 هزار نفر از خدمات مستمر و غیرمستمر کمیته امداد استان زنجان بهره‌مند هستند گفت: تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت خیران و هم‌افزائی آن با منابع داخلی کمیته امداد تمامی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان که واجد شرایط تأمین مسکن هستند در یک بازه زمانی سه تا پنج‌ساله خانه‌دار شوند.

غلامی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز استان نیز با تشکر از اقدامات کمیته امداد در تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان آمادگی این مجمع را جهت همکاری با کمیته امداد اعلام کرد.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۳
(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۱۲:۵۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید