جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

خروجی کار کمیته امداد پیشگیری از تولید آسیب در جامعه است

فعالیت کمیته امداد در حوزه فقرزدایی موجب پیشگیری از تولید آسیب و رفع پیامدهای ناشی از فقر در حوزه آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود.

(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۵۰

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با شفیعی مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان گزارشی از اقدامات پیشگیرانه این نهاد در حوزه آسیب‌های اجتماعی ارائه کرد

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در این دیدار با اشاره به اینکه رویکرد کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف در کنار تأمین معیشت، توجه به ارتقاء سطح فکری و فرهنگی جامعه هدف این نهاد با ترویج سبک زندگی دینی در بین آن‌ها است، گفت: ارتقاء سطح باورهای دینی خانواده‌های مددجویی تحت حمایت کمیته امداد با ارائه مشاوره‌ها و آموزش‌های لازم در این بخش باهدف تبدیل تهدیدها در حوزه آسیب‌های اجتماعی به فرصت‌ها و شکوفایی استعدادها در این خانوارها برای توانمندسازی انجام می‌شود.

وی یکی از بسترهای مهم در تولید آسیب در جامعه را بیکاری عنوان کرد و ادامه داد: از اقدامات مهم کمیته امداد استان زنجان در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی زمینه‌سازی برای فعالیت گروه‌های مختلف مددجویی در بازار کسب‌وکار حلال با ایجاد فرصت‌های شغلی برای جامعه هدف این نهاداست.

صفری ادامه داد: با زمینه‌سازی برای اشتغال گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت کمیته امداد تهدیدهای ناشی از بیکاری تبدیل به فرصت‌های شغلی مناسب برای جامعه هدف این نهاد و شکوفایی اقتصادی اقشار نیازمند می‌شود.

صفری گفت: توان تخصصی این نهاد با سازمان‌های دیگر موجب هم‌افزایی و تعامل بیشتر در حل مشکلات اجتماعی جامعه هدف شده است.

شفیعی مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان با قدردانی از تلاش‌های کمیته امداد در رسیدگی به نیازمندان و محرومان، آمادگی این سازمان را برای همکاری بیش‌ازپیش در برنامه‌های کمیته امداد اعلام کرد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۸۸
(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۵۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید