جزییات خبر

سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد؛

بازارچه محلی تولیدات مددجویان در زنجان برپا می‌شود

به‌منظور معرفی و فروش تولیدات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بازارچه عرضه محصولات مددجویان از 17 خردادماه سال جاری در پارک ملت زنجان گشایش می‌یابد.

(یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۰۲

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گزارشی از برپایی بازارچه محلی تولیدات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:20 طرح خودکفایی در این بازارچه شرکت می‌کنند و تولیدات خود را در قالب محصولات کیف و کفش، پوشاک، مواد خوراکی و صنایع‌دستی، برای فروش عرضه می‌کنند.

وی با دعوت از مردم برای بازدید از این بازارچه در سالی که بنام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) نام‌گذاری شده است گفت: بازارچه محلی اشتغال با رویکرد عرضه و فروش تولیدات مددجویان در رده مشاغل خرد و خانگی برپا می‌شود.

صفری با تأکید براینکه اشتغال‌زایی برای مددجویان می‌تواند آن‌ها را به نیروهای مولد و کارآفرین تبدیل کند افزود: اشتغال پایدار مددجویان زمینه‌ساز توانمندی خانواده‌های تحت حمایت است که منجر به خروج آن‌ها از چرخه حمایتی کمیته امداد می‌شود و نمونه بارز آن توانمندی 2300 خانواده از مددجویان تحت حمایت در اردیبهشت‌ماه سال جاری بود.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه بازارچه محلی اشتغال و تولیدات مددجویان در شهرهای زنجان و ابهر برپا می‌شود گفت: این بازارچه‌ها از تاریخ 12 خردادماه در شهرستان ابهر و از 17 خردادماه سال جاری در پارک ملت زنجان گشایش و بازدید آخرید از این بازارچه‌ها برای عموم همشهریان آزاد است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۷
(یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۰۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید