جزییات خبر

سرویس زنجان
از ابتدای امسال انجام گرفت؛

ایجاد 197 فرصت شغلی جدید برای مددجویان زنجانی

با پرداخت قریب به 2 میلیارد و 887 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی 197 فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت‌ماه ایجادشده است.

(پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۳۸

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گزارشی از خدمات اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان بابیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار و رسیدن به خودکفایی و توانمندی جامعه هدف از اهداف مهم کمیته امداد است گفت: راهبرد اصلی این نهاد با ارائه خدمات تخصصی مددکاری ایجاد اشتغال و استقلال فکری، فرهنگی و اقتصادی مددجویان تحت حمایت است.

 صفری با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری پایان اردیبهشت 197 فرصت شغلی جدید برای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بااعتباری قریب به 2 میلیارد و 887 میلیون تومان در رشته شغلی موردعلاقه آن‌ها ایجادشده است، ادامه داد: 146 شغل اشتغال پایدار از محل تسهیلات بانکی و 51 شغل نیز از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال ایجادشده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان افزود: طرح‌های اشتغال ایجادشده برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در رشته‌های دامداری، کشاورزی، خدمات صنفی، صنعتی و تولیدی بارویکرد اقتصاد مقاومتی و بیشتر در مناطق محروم و کم برخوردار استان بوده است و با همین رویکرد 122 شغل در مناطق محروم ایجادشده است.

صفری برنامه‌های حوزه اشتغال در سال جاری را هدفمند و برنامه محور عنوان کرد و افزود: داشتن بانک اطلاعاتی از مستعدین اشتغال، ایجاد طرح‌های نو و خلاقانه طرح‌های دانش‌بنیان از برنامه‌های مهم حوزه اشتغال در سال جاری است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۸
(پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۳۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید