جزییات خبر

سرویس زنجان

بهره‌مندی 821 مددجوی زنجانی از خدمات مهارت‌آموزی

کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تا کنون با ارائه خدمات مهارت آموزی، زمینه اشتغال 821 مددجوی تحت حمایت را فراهم کرده است .

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گزارش خدمات ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت این نهاد در حوزه مهارت‌آموزی به‌منظور اشتغال‌زایی جامعه هدف در پنج‌ماهه ابتدایی امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت : ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از برنامه‌های مهم این نهاد در حوزه اشتغال است.

وی بابیان اینکه راهبرد کمیته امداد توانمندسازی جامعه هدف و خروج آن‌ها از بدنه حمایتی این نهاد با محوریت اشتغال است ، افزود :با ارائه خدمات مهارت آموزی  ، زمینه اشتغال 821 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ،  از ابتدای امسال فراهم شده است .

وی با اشاره به اینکه برای ایجاد اشتغال جامعه هدف کمیته امداد نیاز به بسترهایی است تا روحیه کار و تلاش و انگیزه تولید و اشتغال در آن‌ها ایجاد شود ، گفت : داشتن مهارت و تخصص درزمینهٔ رشته شغلی موردعلاقه از بسترهایی است که مسیر اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را هموار می‌کند.

وی ادامه داد :ارائه مشاوره‌های شغلی متناسب با شرایط افراد مستعد ایجاد اشتغال در کنار ایجاد زمینه‌های مهارت‌آموزی آن‌ها از خدمات قابل‌توجه کمیته امداد در حوزه اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت این نهاد است .

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و تخصصی به مددجویان مستعد شناسایی‌شده ,در بین  جامعه هدف این نهاد اشاره کرد و گفت : ارائه آموزش‌ها متناسب با نوع طرح ایجادشده به‌منظور پایدارسازی طرح اشتغال ایجادشده و افزایش مهارت مجریان طرح‌های اشتغال از شاخص‌های دیگر فعالیت‌های اشتعال‌زایی کمیته امداد است.

وی از ارائه  28 هزار و 500 نفر ساعت خدمات مهارت‌آموزی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال خبرداد و افزود : خدمات مهارت‌آموزی این نهاد به مددجویان تحت حمایت از ابتدای امسال در قالب آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ، پایدارسازی و توسعه و حرفه‌آموزی دانش آموزان بوده است .

 انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۲۲۶
(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۲۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید