جزییات خبر

سرویس زنجان

کمک 8 میلیون تومانی یک خیر برای خانه‌دار شدن یتیم ایجرودی

خیران ایجرودی پوشاک و لوازم التحریر و هزینه های تحصیلی مورد نیاز 46 فرزند یتیم تحت حمایت را نیز تامین کردند.

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۳۰

مدیر کمیته امداد شهرستان ایجرود گزارشی  از اجرای طرحهای مبتنی بر نیاز مددجویان تحت حمایت در این شهرستان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن سهرابی ، مدیرکمیته امداد شهرستان ایجرود با بیان اینکه خدمات کمیته امداد در بخشهای مختلف به جامعه هدف با مشارکت خیران اثربخش می شود، گفت: مشارکت خیران در برنامه های کمیته امداد موجب هم افزائی برای رسیدگی موثر به خانواده های تحت حمایت این نهاد می شود.

وی با بیان اینکه جامعه هدف کمیته امداد در بخشهای مختلف ، نیازهای متعددی دارند، افزود: زمینه سازی برای مشارکت خیران برای رفع نیازهای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد از رویکردهای مهم این نهاد است.

سهرابی با بیان اینکه طرحهای مختلفی بر اساس نوع نیاز جامعه هدف این نهاد در طول سال اجرا می شود، ادامه داد: توسعه طرحهای مشارکتی مبتنی بر نیاز خانواده های تحت حمایت کمیته امداد از جمله مسکن ، جهیزیه ، درمان و تحصیل از برنامه های اولویت دار حوزه مشارکتهای مردمی کمیته امداد است.

مدیر کمیته امداد شهرستان ایجرود در ادامه از کمک هشت میلیون تومانی خیر ایجرودی برای ساخت مسکن مددجوئی در این شهرستان خبر داد و گفت: با کمک خیر ایجرودی زمینه خانه دار شدن یک یتیم تحت حمایت کمیته شهرستان ایجرود فراهم شد.

وی همچنین به کمک چهارمیلیون و 600 هزار تومانی خیران ایجرودی به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اشاره کرد و افزود: خیران ایجرودی ،  پوشاک و لوازم التحریر و هزینه های تحصیلی مورد نیاز 46 فرزند یتیم تحت حمایت را نیز تامین کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۷۰
(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۳۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید