اخبار

رئیس کمیته امداد بزینه رود خبر داد؛

توزیع قریب به 10 هزار کیلو سیب‌زمینی به‌صورت زکات مستحبی بین نیازمندان زرین رود

توزیع قریب به 10 هزار کیلو سیب‌زمینی به‌صورت زکات مستحبی بین نیازمندان زرین رود
کشاورزان خیر و نیکوکار بخش بزینه رود شهرستان خدابنده، در اقدامی خیر خواهانه قریب به 10 تن سیب‌زمینی در قالب زکات مستحبی به نیازمندان این منطقه کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ داود پرهیزگار، رئیس کمیته امداد بخش بزینه رود بابیان اینکه تبلیغ و ترویج زکات وظیفه همگانی است و همه ما باید در توسعه و ترویج فرهنگ زکات در جامعه تلاش کنیم، گفت: زکات یکی از مهم‌ترین ارکان دین مبین اسلام است که کشاورزان این منطقه با توجه به فصل برداشت محصولات کشاورزی توجه ویژه‌ای به این واجب الهی دارند.

وی از پرداخت قریب به 10 هزار کیلو سیب‌زمینی در قالب زکات مستحبی و توزیع در بین مددجویان تحت حمایت این بخش خبر داد و تصریح کرد: این مقدار سیب‌زمینی در روستاهای مناطق محروم و خانواده‌های نیازمند این شهرستان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش بزینه رود بیان اینکه دبیرخانه شورای زکات با ورود در عرصه محصولات کشاورزی گام دیگری در جذب زکات مستحبی مردم برداشته است. گفت: ارزش این مقدار سیب‌زمینی جمع‌آوری‌شده که در قالب زکات مستحبی بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد بیش از 23 میلیون تومان بوده است. و جمع‌آوری زکات این محصول همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۸۹
کد خبر : ۲,۶۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید