اخبار

رئیس اداره کمیته امداد گرماب عنوان کرد

کمک حامیان گرماب به ایتام

کمک حامیان گرماب به ایتام
اداره کمیته امداد گرماب با همکاری حامیان طرح اکرام ایتام لباس گرم به ارزش 4 میلیون و 500 هزار تومان و گوشت به ارزش یک میلیون تومان دربین خانواده های نیازمند توزیع کردند.

رئیس کمیته امداد اداره گرماب گزارشی از توزیع لباس گرم و مواد پروتئینی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ساکن در مناطق محروم این بخش ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسینعلی پاکنژاد رئیس کمیته امداد گرماب بابیان اینکه خدمات این نهاد بر اساس نیازسنجی انجام‌شده به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود، گفت: خدمات کمیته امداد بر اساس نوع نیاز شناسایی‌شده در بین جامعه هدف این نهاد شکل‌گرفته و با استفاده از ظرفیت‌های موجود به آن‌ها عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اداره گرماب ۱۵۶ یتیم و فرزند محسنین را تحت حمایت دارد گفت:۷۱۴ حامی حمایت این ایتام را بر عهده دارند و در 8 ‌ماهه امسال بیش از ۲60 میلیون تومان به‌حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز شده است.

رئیس اداره گرماب همچنین از توزیع لباس گرم به ارزش 4 میلیون و 500 هزار تومان و گوشت به ارزش یک میلیون تومان توسط حامیان خبر داد و افزود: خیران گرمابی با خرید لباس گرم و گوشت آنها را بین خانواده‌های ایتام تقسیم کردند.

پاکنژاد با اشاره به اینکه در کنار توجه به توانمندسازی جامعه هدف کمیته امداد، ارائه خدمات فوری و اورژانسی به‌منظور رفع نیازهای ضروری مددجویان تحت حمایت این نهاد در اولویت قرار دارد، افزود: هم‌زمان با فصل سرما ۳۰ دستگاه بخاری گازسوز از سوی حامیان طرح اکرام  گرماب برای خانواده‌های ایتام و محسنین تهیه و توزیع شد.

انتهای پیام

۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹
تعداد بازدید : ۲۴۷
کد خبر : ۱,۱۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید