جزییات خبر

سرویس زنجان
باهدف ارائه خدمات قضایی به مددجویان

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته‌امداد و دادگستری زنجان امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و دادگستری استان زنجان به‌منظور افزایش اطلاعات حقوقی و پیشگیری از وقوع جرم در اقشار محروم و آسیب‌پذیر جامعه منعقد شد.

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۱:۰۸

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان اهداف و مبانی تفاهم‌نامه همکاری بین این نهاد و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه رویکرد این نهاد در حوزه خدمت‌رسانی در بخش‌های مختلف پیشگیری از بروز آسیب در جامعه هدف است  ، گفت : استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌های مختلف به‌منظور افزایش آگاهی‌های مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از حقوق قانونی خود و پیشگیری از مشکلات حقوقی آن‌ها بسیار مؤثر است.

وی بابیان اینکه ارائه خدمات مددکاری حقوقی به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از راهکارهای مهم در حوزه پیشگیری از آسیب در جامعه هدف است ، افزود : تلاش می‌کنیم با شناسایی ظرفیت‌های موجود در استان در حوزه حقوقی زمینه ارائه خدمات مددکاری حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را بر اساس نیازهای موجود در گروه‌های مختلف مددجویی را فراهم کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در ادامه از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان خبر داد و گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان به‌منظور افزایش اطلاعات حقوقی و پیشگیری از وقوع جرم در میان اقشار محروم و آسیب‌پذیر جامعه منعقد شد.

وی هدف از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین این نهاد و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان را ارتقاء سطح آگاهی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان نسبت به مسائل حقوقی عنوان کرد و افزود: احیای حقوق محرومان و نیازمندان از طریق ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای موردنیاز مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از اهداف دیگر انعقاد این تفاهم‌نامه همکاری است.

وی ادامه داد : با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان کارگاه‌های آموزشی حقوق شهروندی برای خانوارهای  تحت حمایت این نهاد در قالب گروه‌های مختلف مددجویی با استفاده از کارشناسان دادگستری استان زنجان در طول سال برگزار می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۲۸
(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۱:۰۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید