جزییات خبر

سرویس زنجان

تخفیف به مددجویان زنجانی برای استفاده از مکان‌های ورزشی

با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان زنجان و اداره وزرش و جوان مددجویان تحت حمایت این نهاد برای استفاده از اماکن و امکانات ورزشی موجود از تخفیف ویژه‌ بهره‌مند می‌شوند.

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان اهداف تفاهم‌نامه همکاری این نهاد با اداره کل ورزش و جوانان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان یکی از راهبردهای این نهاد در استان را استفاده از ظرفیت‌ دستگاه‌های مختلف در حوزه محرومیت‌زدایی عنوان کرد و گفت: استفاده از ظرفیت‌های مردمی در حوزه فقرزدایی موجب می‌شود افزایش منابع خدمت‌رسانی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد می‌شود.

وی گفت: به‌منظور استفاده از ظرفیت‌های متقابل در ترویج سنت‌های حسنه انفاق، احسان و نیکوکاری و ارائه خدمات ورزشی به نیازمندان تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و ورزش و جوانان استان زنجان منعقد شد.

صفری گسترش و تعمیق فرهنگ ورزش همگانی در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد را مهمترین دلیل هدف این تفاهمنامه اعلام کرد و افزود: با انعقاداین تفاهم‌نامه همکاری مددجویان تحت حمایت این نهاد برای استفاده از اماکن و امکانات ورزشی موجود در استان از تخفیف ویژه‌ بهره‌مند  می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان بابیان اینکه تعامل و همکاری در اجرای برنامه‌های مختلف در طول سال در حوزه ترویج سنت‌های حسنه اسلامی انفاق ، احسان و نیکوکاری در جامعه از اهداف دیگر انعقاد این تفاهم‌نامه همکاری است  ادامه داد: استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی از بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از دیگر اهداف موردنظر تفاهم‌نامه همکاری بین این نهاد و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان است.

صفری همچنین گفت: با بهره‌مندی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از امکانات ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استعدادهای موجود در جامعه هدف این نهاد در رشته‌های مختلف ورزشی نیز شناسایی‌شده و بسترهای لازم برای شکوفایی این استعدادها فراهم می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۳۲
(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید