جزییات خبر

سرویس زنجان

برپایی 990 پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان زنجان

جشن عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در روزهای 23 و 24 شهریور و 19 مهرماه برگزار می‌شود.

(دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان فرآیند برگزاری جشن عاطفه‌ها در استان زنجان به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند را تشریح  کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه در طول سال دو جشن گسترده توسط این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان برگزار می‌شود، گفت : جشن عاطفه‌ها برای تأمین نیازهای دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد در آستانه بازگشایی مدارس و جشن نیکوکاری باهدف تأمین منابع مالی موردنیاز برای خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت در آستانه سال نو برگزار می‌شود.

وی از برگزاری  جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار همدلی » در استان زنجان هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد و افزود : جشن عاطفه‌ها امسال نیز مانند سال‌های گذشته در روزهای 23 شهریور در پایگاه‌های کمیته امداد ، 24شهریور در مصلی های نماز جمعه و 19 مهر در سطح مدارس استان زنجان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان بابیان اینکه امسال 990 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان دایر می‌شود ادامه داد : رویکرد برگزاری جشن عاطفه‌ها  ارتقاء کیفیت برگزاری این مراسم ملی و معنوی با ایجاد ارتباط چهره به چهره با خیران، نیکوکاران، جامعه اصناف، جامعه پزشکی و واحدهای تولیدی و صنعتی است.

صفری با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین هزینه‌های موردنیاز دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از ابتدای شهریورماه  سال جاری آغازشده است، گفت : از ابتدای اجرای این طرح تاکنون مبلغ 197میلیون تومان جمع‌آوری و توزیع شده است.

وی بابیان اینکه خیران زنجانی در سال گذشته 921 میلیون تومان در قالب جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد کمک کرده‌اند، افزود : به‌منظور تأمین هزینه‌های تحصیلی و تهیه کیف ، کفش ، پوشاک و لوازم‌التحریر موردنیاز دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان  در قالب جشن عاطفه‌ها یک میلیارد 300 میلیون تومان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به حمایت این نهاد از سه هزار و 426 دانش‌آموز و دانشجوی مستعد نیازمند در سطح استان اشاره کرد و گفت : تلاش می‌کنیم با برگزاری جشن عاطفه‌ها هم‌افزایی لازم برای تأمین هزینه‌های تحصیلی و زمینه ادامه تحصیل این گروه از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان با استفاده از کمک خیران فراهم شود.

 وی با دعوت از اقشار مختلف به‌ویژه دستگاه‌های اجرایی استان برای مشارکت در جشن عاطفه‌ها ، افزود : همکاری و همراهی سایر دستگاه‌ها با کمیته امداد موجب ایجاد همبستگی و تکافل اجتماعی و شکل‌گیری یک حرکت جمعی در حوزه فقرزدایی و محرومیت‌زدایی در سطح استان می‌شود.

صفری به بسترسازی برای توسعه مشارکت خیران از طریق الکترونیکی و غیرحضوری در جشن عاطفه‌های امسال نیز  خبر داد و گفت : خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #1*8877* و نرم‌افزار سکه کمک‌های خود را به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از طریق تلفن همراه پرداخت کنند.

  انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۶۲
(دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید